Apie Laurifer

Vertimų biuras LAURIFER įkurtas 1998 metais.

Pagarba klientams, atsakingas požiūris į darbą ir griežtas profesinės etikos normų paisymas padėjo mums per šešiolika darbo metų pelnyti pasitikėjimą ir įgyti gausų nuolatinių klientų būrį. Džiaugiamės kiekvienu nauju klientu, ypač jei į mus kreipiamasi ne atsitiktinai, o rekomendavus mūsų paslaugas. Tai byloja, kad atitikome kliento lūkesčius, supratome jo poreikius ir, svarbiausia, esame reikalingi.

Noras bendrauti, ieškoti vis naujų ryšių ir veiklos plėtros galimybių skatina mus žvalgytis klientų ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. Jau kelerius metus bendradarbiaujame su kolegomis Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Rusijoje. Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti atlikti vertimus paskirties šalyje, o tai ypač svarbu rengiant reklaminę medžiagą ir ieškant tiksliausio žodžio, skirto potencialių pirkėjų dėmesiui atkreipti.

Mūsų biure yra laukiami tiek privatūs klientai, tiek įmonės. Turime laiko tiek mažiems, tiek dideliems mūsų klientų rūpesčiams. Mokame išklausyti, stengiamės suprasti ir siekiame nepriekaištingai atlikti patikėtas užduotis.

Laukiame Jūsų biure

pirmadieniais ketvirtadieniais

nuo 9 iki 17 val.,

penktadieniais nuo 9 iki 16 val.

Jūsų skambučių laukiame visada.

2014 m. 17 d., trečiadienis